Gerald

 OCENĚNÍ   │  PROJEKTY  │  FILMY  │  SERIÁLY  │ PROFIL

--------------------------------------------------------------

 BIO

From gerald.biz
Garald McCullouch je americký herec, režisér, scénárista, producent a hudebník, nejvíce známý pro svou roli balistika Bobbyho Dawsona v CSI nebo roli Rogera v BearCity.

Narodil se 30. 3. 1965 v Alabamě, ale dětství prožil různě po Státech. Na vysoké škole přežil téměř fatální autonehodu po níž strávil nějakou chvíli v kómatu, blízkost smrti změnila jeho přístup k životu a světu. Střídavě bydlel v Atlantě a New Yorku. Od listopadu 2017 plně přesídlil a nyní trvale žije  pouze v NYC.

V roce 2015 McCullouch debutoval jako režisér se svým snímkem DADDY, který získal ocenění a pronikl až do Evropy, v dubnu 2017 se dočkal premiéry jeho projekt ALL MALE, ALL NUDE, dokument o životě a práci mužských striptérů, v jeho oblíbeném klubu. V současné době se McCullouch věnuje natáčení pro svůj nový dokument, tentokrát se bude týkat krize LGBT uprchlíků, filmuje se v řeckých Aténách, který by měl být dokončen během roku 2018.

Gerald se samozřejmě objevil v několika populárních seriálech jako Dr. House, NCIS, Zákon a Pořádek: ÚPO, ZaP: ZU, Sběratelé kostí a hrál v mnoha filmech.

-------------------------------------------------------------- 

Zajímavosti

◆ Před lety hrál Ježíše na evropském turné muzikálu Jesus Crist Superstar. 
◆ Vystupoval s kapelou a třeba také jako komik.  
◆ Jeho 3 filmy jsou úzce spjaté s tvorbou Coreyho TuTa.  
◆ V listopadu 2017 navštívil Česko a promítl ve Svitavách své filmy.Žádné komentáře:

Okomentovat