Follow Gerald / Sleduj Geralda
InstagramFacebookTwitterYoutubeVimeo

13.10.18

Novinky: Gerald opět navštíví Česko

Rok 2019 se už teď rýsuje jako pro nás velmi zajímavý rok. Gerald letos kvůli pracovnímu vytížení musel vynechat návštěvu naší malé Republiky, leč by si tak učinit přál a narozdíl od kolegy a dlouholetého přítele Coreyho TuTa, jenž se vydal na turné po Evropě, zůstal doma a pracovně cestoval pouze po Státech, skrze natáčení svých dvou nových filmů. Ale pro příští rok je v jednání jeho druhá návštěva.

K této přiležitosti by se mohl účastnit promítání DADDY a AMAN, jenž se chystá v Olomouci, to prohnehne, ale zda za Geraldovi přítomnosti to je zatím složité říct, Hard G totiž vyčkává jak silně probíhající natáčení ovlivní jeho možnosti vycestovat na jaře a také jeho kalendář. Od svitavského hostitěle však víme, že Geraldovi bylo datum návštěvy pevně vloženo do rukou a nemusí souviset s promítáním, ale i Olomoucští jsou velmi ochotní a samotného režiséra by tam rádi měli. Gerald by popřípadě mohl přiletět opět společně s Coreym TuTem (v září), s níž tu právě minulý rok v listopadu pobyli, to je ve hvězdách.

Gerald by se rád do Česka vrátil mj., aby ztrávil nějaký čas s klienty a zaměstnánci ze svitavského denního centra pro osoby s mentálním postižením, s nimž se s přátelil skrze jich dobrovolníka.

Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Categories

List

Contact

Sample Text