Follow Gerald / Sleduj Geralda
InstagramFacebookTwitterYoutubeVimeo

30.3.18

Vše nejlepší: Narozeniny & výročí

Měsíce uplynuly a je tu opět 30. březen, což znamená, že Gerald slaví narozeniny, všichni doufáme, že si svůj den plně užije, jde o jeho první narozeniny coby 'plnohodnotného' Newyorčana, od loňského listopadu se definitivně přestěhoval do NYC a bydlí výhradně v této Metropoly, nestřídá to s už s ATL, do dalšího roku jeho života od srdce přejeme, aby mu přinesl jen to nejlepší, skvělé chvíle a aby zdárně pokračovaly práce na jeho dvou nových projektech, jeden z nich je dokument zaměřený na uprchlickou krizi z pohledu LGBT komunity a přinese plno zajímavých lidských příběhů, o kterých se vlastně nemluví ale mělo by.

1. výročí slaví Geraldův předchozí dokument, z minulého roku, All Male, All Nude pojednávající o životě a práci mužských striptérů. Narozeniny svého projektu Gerald oslavuje tím, že na webové stránce je možné snímek shlédnout za pouhé 3.99 USD. Původní cena je kolem 12 dolarů. Platí se kartou a stream je pro Česko dostupný, film si také lze pořídit na DVD i se zajímavými bonusy.

Gerald by se rád do Česka vrátil během tohoto roku, ale návštěva by měla ryze soukromý podtext, nechystá se zatím žádná akce pro veřejnost, pouze by navštívil své kamarády z jednoho denního centra pro osoby s mentálním postižením, kteří zcela určitě nemohou vyrazit za ním, a svého českého přítele, který tam u 13 let pracuje jako dobrovolník, muže se samozřejmě přihodit, že se návštěva v něco ještě rozvine, ale jelikož by se konala až po létě, tedy nejdříve v září, je ještě čas na nějaká jednání. My sami nic nepořádáme.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat

Categories

List

Contact

Sample Text